Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
Przełącz język na polski Przełącz język na angielski Przełącz język na czeski Przełącz język na słowacki Przełącz język na niemiecki
Z pełną odpowiedzialnością informujemy iż produkujemy najlepsze zbiorniki poliestrowe (cena - jakość) spośród dostępnych na terenie EU i nie tylko...Produkty - Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Na terenach nieskanalizowany mieszkańcy borykają się z utrudnionym procesem odprowadzania ścieków. Moją oni dwie możliwości do wyboru: mogą spuszczać ścieki do przydomowej oczyszczalni lub szczelnego szamba. Przydomowe oczyszczalnie ścieków pozwalają na skuteczne, proste i efektywne wypompowanie oczyszczonych już ścieków do gruntu lub wód powierzchniowych. Już teraz zainwestuj w produkt, który coraz bardziej zyskuje na popularności. Przyszedł czas na nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, chroniące zasoby czystej wody. To inwestycja długoterminowa, która zwraca się już po pierwszym roku użytkowania. Klienci ponoszą o wiele tańszy koszt utrzymania niż w przypadku tradycyjnego szamba. Zyskuje na tym budżet rodzinny jak i otaczająca nasz przestrzeń. Wieloletnia trwałość i bezawaryjność powinny skusić najbardziej konwencjonalnych gospodarzy do kupna tego zespołu urządzeń. Firma EKO-SUM w atrakcyjnej cenie gwarantuje usługę montażu przydomowej oczyszczalni ścieków BIO-HERO. Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej.

- najwyższa skuteczność
- na każdy rodzaj gruntu
- 100% bez przykrych zapachów

- działa bez prądu
- na grunty dobrze chłonne
- należy stosować biopreparat


EKO-SUM
ul. Myszkowska 45a
42-310 Żarki


tel. 34 344 15 15


tel. 34 344 66 03
tel. 888 128 128
tel. 512 243 500
tel. 888 212 616


Zmiana cen

10-05-2015

W użyciu nowy cennik i zasady sprzedaży.


Aktualizacja strony

10-05-2015

Aktualizacja treści witryny internetowej. W przygotowaniu publikacja nowych opinii klientów oraz mapka ogólnopolska przedstawiająca nasze realizacje z roku 2013 i 2014.


Nowe BIO HERO

05-01-2015

Na początku roku oczyszczalnie BIO HERO przeszły modernizację. Nowy model nosi oznaczenie BIO HERO II. Zmiany dotyczą budowy wewnętrznej i zapewniają lepszą i bardziej komfortową pracę oczyszczalni.


Montaż i serwis

01-07-2014

Szanowni Państwo! Prowadzimy usługi montażu i serwisu przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju. Nasz cennik obejmuje koszty dojazdu. Zapraszamy do wyceny.


Konkurs rozstrzygnięty!

30-01-2014

Gratulujemy Panu Mariuszowi z Szamotuł.Artykuły tematyczne

W trakcie przygotowania poradniki kupującego przydomową oczyszczalnię ścieków lub szczelny zbiornik na szambo. Zapraszamy wkrótce.